Otázky a odpovědi

Jak Vám může Todikamp pomoci ?    Jaké jsou jeho přednosti Todikampu ?

Není Todikamp toxický ?     Proč je Todikamp tak účinný ?

Čtěte a dozvíte se o Todikampu více…

otázky a odpovědi na užívání Todikampu
Todikamp ČR

Dotaz: Od kolika let je možné dávat dětem Todikamp?

Odpověď: Prakticky od narození, pokud je to nezbytné.  Postačí namočit  dudlík do přípravku a dát dítěti  v případě nachlazení nebo bolesti bříška.

D: S jakými léky nebo bylinkami se Todikamp nesnáší?

O: Todikamp je možné používat s většinou léčivých bylin a preparátů, kromě antibiotik a psychotropních léků.

D: Jsou nějaké kontraindikace k užívání přípravku?

O: Základní kontraindikací pro užívání Todikampu je zvýšená hladina jódu v organismu. Kromě tohoto může být individuální intolerance zelených vlašských ořechů , ale to se očividně stává velmi zřídka, neboť  za posledních 40 let jsem se s tím nesetkal.

D: Jakou má Todikamp dobu použití?

O: Jsou nám známy případy, kdy doba použití byla 8-10 let a přitom přípravek neztratil své vlastnosti. Proto mohu zodpovědně říci, že 5 let se může uchovávat ve sklenici, na temném a chladném místě.

Aktivní stáří s Todikampem
Todikamp Vám dodá vitalitu !

D: Proč se Todikamp prodává v balení 115 ml? Není vhodnější používat 300 nebo 500 ml?

O: Jedna lahvička o objemu 115 ml postačí jen na 1.1,5měsíční profylaktický kurz normalizace imunitního systému. Když je potřeba většího množství, je vhodnější  dávku skompletovat z několika lahviček. Kromě toho, pro každodenní využití je mnohem praktičtější menší objem , než půllitrová lahev.

D: Odpusťte mi mou netaktnost, ale trápí mne stále  tato otázka: nakolik jsem pochopila, Váš otec zemřel předčasně. Todikamp mu nebyl užitečný ,nebo zde nebyl použit?

O: Otázka je zcela na místě – logicky se sama nabízí. Otec zemřel proto, že se mu zastavilo srdce – 20 let neustálých tahanic a urážek ze strany vlády i oficiální medicíny nebyly zadarmo. Nesl lahvičku s přípravkem pacientce, která na něho čekala v jeho pracovně a upadl…zemřel okamžitě. Za dva měsíce by mu bylo 70 let.

 

D: Řekněte prosím, při vnitřním užívání přípravku je nutné kapat přímo do úst? Není možné dát např. do vody , nebo je ještě nějaký další způsob?

O: Při vnitřním užívání nedoporučujeme Todikamp ředit- dokonce je žádoucí rozetřít ho jazykem po dásních a celé ústní dutině. Přípravek zabraňuje zánětu dásní, sliznice, úst a nosohltanu, desinfikuje ústní dutinu, čistí receptory jazyka.

D: Pokud vím, existují důkazy o zlepšení stavu v mnoha případech. Obraceli se na Vás také lidé HIV pozitivní a přineslo užívání Todikampu v tomto případě užitek?

O: Doposud takový případ nebyl, takže nejsou k dispozici ani  žádné  údaje.

 

D: Pro pacienty s rakovinou doporučujete užívání Todicampu paralelně s oficiální léčbou  a nebo  „chemii“ neprovádět?

O: Todikamp nelze užívat současně s chemoterapií, je možné začít s jeho užíváním ne dříve , než 4-5 dní po ukončení oficiální léčebné kůry.

D: Na internetu, v časopisech a novinách jsem našla různé varianty přípravy Todikampu. Která z nich je ta správná?

O: Na internetu a v tisku je mnoho různých způsobů přípravy, jak oni hovoří „Todikampu“….dokonce říkají „vylepšené varianty“.  A ještě je k tomu množství rad , jak ho změnit, ale ani jedna z nich není v souladu s naším přípravkem. Za 45 let existence preparátu technologie jeho výroby nepronikla za hranice naší rodiny.

D: V knize G. Malachova „ Petrolej proti rakovině a jiným nemocem“ jsem se dočetl, že pracující Volgogradského vědecko-výzkumného institutu maso-mléčného průmyslu „zdokonalili tinkturu vlašských ořechů v petroleji a doplnili ji o řadu biologicky aktivních přísad (propolis a jarní pyl ) a výrobek pojmenovali „Todikamp ideál“. Obohacená  těmito přísadami se tinktura stala  údajně „lepší“. Je tomu tak?

O: Doplnění biologicky aktivními látkami , jakými jsou propolis a pyl, proč to nazvali „vylepšení“ přípravku? Kdo uskutečnil srovnávací analýzu mezi Todikampem a veterinárním přípravkem Volgogradského institutu, aby se mohlo hovořit o tom, že „tinktura se stala lepší“?

Zdaleka ne všem se doporučuje užívat biologicky aktivní látky typu propolis. Specialisté udávají, že mnohosložková struktura propolisu může vyvolat alergie. Vědci Výzkumného ústavu vakcín a sér, jm. I.I. Mečnikov,  zobecnili souhrn údajů o propolisu. Tento produkt včelí činnosti má složitou strukturu, v níž je více než 300 složek. Nehledě na léčebné účinky (antibakteriální, protivirusové, protiplísňové, protibolestivé ) je propolis velmi alergenní. V roce 2002 na jeho alergii bylo registrováno 16% Evropanů. Základní alergeny propolisu – estery kyseliny kávové , benzylestery skořicových a salicylových kyselin, pylová zrna, při kontaktu s pokožkou mohou vyvolat kontaktní dermatitidu a při přidání do jídla – stomatitidu a erozi dutiny ústní.“ Zvýšenou citlivost na propolis můžeme pozorovat u lidí, majících alergii na bodnutí včel nebo vůbec se sklonem k alergiím“ předpokládají vědci.

Takže o jakém „vylepšení“ zde hovoříme?

D: Uvádí  se , že nádorovou tkáň nelze vystavovat hřejivým obkladům , ale vy navrhujete  udělat  na ni obklad. Prosím o objasnění.

O: Obklad s použitím Todikampu má ne hřejivý, leč hypertermní efekt. Podívejme se, co píší specialisté k tomuto důvodu:

„ Lékařská hypertermie  je metoda terapie, založená na kontrolovaném, dočasném zvýšení teploty  těla pacienta na 39- 41 stupňů Celsia (obecná hypertermie) nebo nádor na 43-44 st.Celsia (místní, lokální ). Je známá od dob Hypokrata a pozornost vědců – lékařů  na sebe obrátila koncem 19.století. Započala v podstatě nový technologický a biomedicínský vývoj v 60.letech dvacátého století.

Mechanismus účinku hypertemie je založen na vědeckých faktech škodlivého vlivu hypertermie na nádorovou tkáň. Je dokázáno, že v podmínkách in vivo dochází k selektivní smrti buněk zhoubného nádoru při teplotě 40-44 stupňů Celsia. Selektivní hypertermii vysvětlují zvláštní funkce mikrofyziologie nádorů:

  1. Na rozdíl od zdravé tkáně, v nádoru je větší množství částic s nedostatečnou koncentrací kyslíku (hypoxie ) a extracelulární kyselost (acidóza). Ve výsledku hypertermie ještě zhoršuje hypoxii a acidózu, což v konečném důsledku vede k zahubení zhoubného nádoru. Takovým způsobem hypertermie řídí sebezničující účinek nádorových buněk.
  1. Defektní intratumorový průtok krve v nádoru způsobuje pomalejší „vymývání“ tepla z nádoru. Všechno toto umožňuje zahřát nádor na potřebnou cytotoxickou teplotu bez přehřátí zdravých tkání.

D: Začátkem léta se chystáme s mužem a dětmi na dovolenou k moři, ale někde na internetu jsem četla, že pokud užíváte Todikamp, není možné pobývat na přímém slunci. Jak to je?

O: Nevím, kdo jako první přišel s touto hloupostí, že jakmile začnete užívat Todikamp, nesmíte 1-2 roky na slunce.

Jeden to vymyslel a mnoho ostatních, těch, kteří bez rozmyslu přebírají cizí informace, v tom pokračovalo. A tak se lidé čas od času dotazují: „ Jak se vyhnout slunečnímu svitu při užívání Todikampu?“

Todicapm and sun
Todikamp + slunce = 🙂

 

 

Takže, odpověď na tuto otázku je velice prostá : přímých slunečních paprsků v souvislosti s užíváním Todikampu  se není třeba obávat.

 Mám zájem o doplňující informace 

 

Napsat komentář