Todikamp

 

Todicamp
Todikamp – organický preparát

Todikamp je znám po celé východní Evropě a dnes ho užívají lidé již ve 62 státech světa,jako organický přípravek, který zvyšuje odolnost vašeho imunitního systému a tím  napomáhá organismu lépe se vypořádat  s případnými zdravotními problémy či jejich příznaky.Normalizuje systém organismu jako celku.

Je založen na dvou hlavních složkách: mladém zeleném vlašském ořechu a směsi nasycených alifatických uhlovodíků. Parafínový olej má dezinfekční, protihlístové a tepelné vlastnosti. Dokáže odstranit lymfatické městnání a rychle pronikne do tkání v těle. 

Vlašský ořech je velmi dobře znám pro výborné medicínské vlastnosti. Používají se tak tedy všechny části rostliny. Ve starých dobách lidé věřili, že jádra vlašských ořechů pozitivně ovlivňují lidskou mysl. Vlašské ořechy pomáhají v prevenci a léčbě aterosklerózy. Jsou doporučovány při nedostatku vitamínů a železa v lidském organismu, chudokrevnosti a zmírňují únavu a vyčerpání. Snižují cholesterol a mají mírný močopudný účinek. Více o vlašském ořechu níže.

Todikamp
Zelený vlašský ořech

Biologické vlastnosti

Todikamp zvyšuje antioxidační ochranu buněk a tkání v těle, což má za následek velkou schopnost ochránit zdravé tkáně před toxickými účinky radiace a chemoterapie.

Todikamp obnovuje správnou lymfatickou cirkulaci a snižuje otok způsobený lymfocytózou.

Todikamp má silné protizánětlivé účinky. Zabraňuje krvácení.

Todikamp účinně chrání lidské tělo před chronickým stresem, obnovuje aktivitu imunitního systému pacientů, včetně pacientů s rakovinou.

Todikamp je účinný prostředek pro potlačení echinococca.

Indikace a použití

Todikamp je prospěšný při kolitidě, zánětu žaludku, zánětu slinivky břišní, žaludečních vředech, vysokém tlaku, ateroskleróze, pyelonefritidě, cirhóze, zánětu močového měchýře, prostatitidě, trhlinách v konečníku, schizofrenyi, neplodnosti, polypech, cystách atd…

Todikamp se také používá pro obnovu a údržbu obranného systému organismu při chronickém zánětu .

Todikamp – tinktura je tekutá (kapalná) s přítomným „petrolejovým“ zápachem a volnými usazeninami z ořechů.

Je to lehce olejová kapalina, která se dobře absorbuje při rozetření na kůži. Může být aplikován lokálně, ústně anebo v kombinaci s jinými léky v závislosti na typu nemoci. Todikamp má unikátní biologické vlastnosti díky složení vlašského ořechu a naftenických derivátů, díky čemuž se skvěle vstřebává do kůže, sliznice a buněčných membrán.

Todikamp posilňuje funkci lidského organismu a především imunitního systému, který má za úkol chránit před externími vlivy okolí a napomáhá udržet správnou funkci orgánů a tkání.

Todikamp pomáhá tělu zbavit se infekcí a cizích substancí.

 Je Todikamp vhodný i pro Vás?

Zavolejte nám – viz Kontakty.


Informace o vlašském ořechu

Vlašský ořech patří mezi jedny z nejvíce specifické a výjimečné rostliny. Všechny části vlašského ořechu mají vysoké bio-aktivní vlastnosti. Je nazýván ‘‘Stromem života‘‘, protože po staletí přiživoval, uzdravoval a obnovoval životní energii lidí.

Todikamp - originální tinktura z Moldávie
Pro své vlastnosti vyjímečný ořech

Listy a oplodí vlašského ořechu obsahují spousty látek nezbytných pro lidské tělo: taniny, vitamin C a E, karoten a alkaloidy. Vlašské ořechy jsou bohaté na olej, proteiny a aminokyseliny. Jádra obsahují vitaminy E, K, P a S. Zelené ořechy obsahují skoro všechny skupiny vitaminů, železo, zinek, kobalt, draslík, vápník, hořčík, fosfor, jód, karoten a chinon. Zralé ořechy jsou bohaté na základní oleje, taniny, železnaté soli a soli v kobaltu. Skořápky ořechů obsahují fenol karbonové kyseliny, steroidy, kumariny a taniny.

Vlašské ořechy mají hemostatické vlastnosti, které slouží jako antiseptikum, antihistaminikum a k pročištění a zlepšení trávicí soustavy. Užívání vlašského ořechu má údajně prospěšné účinky na cévy v mozku.

Vlašské ořechy odstraňují silné nervové napětí. Užívání vlašského ořechu je prospěšné lidem, jejichž zaměstnání vyžaduje spoustu fyzické činnosti. Vlašský ořech uklidňuje tělo, rozkládá husté látky. Posiluje převážně orgány jako: mozek, srdce a játra a zbystřuje smysly. Vlašské ořechy jsou neuvěřitelně účinné v povzbuzování duševní činnosti. Vlašské ořechy chrání před nedostatkem vitaminů, kobaltových solí a železa v těle.

V alternativní medicíně se používá kombinace vlašských ořechů a medu .

Listy vlašských ořechů jsou vhodné pro koupel dětí s rachitickými  nemocemi.

Doporučuje se jíst 4-5 vlašských ořechů denně pro ochranu před různými typy radiace.

Vlašské ořechy jsou dobře známé i jako kosmetické výrobky. Obsahují velké množství vitaminů F a E které zdokonalují stav pokožky.

Vlašské ořechy jsou naprosto kontraindikovány pro lidi s vysokou úrovní krevní srážlivosti, stejně tak jako pacienty se střevními poruchami. Mezi negativní účinky vlašského ořechu na lidské tělo patří vysoká úroveň proteinů v jádrech, která může některým lidem způsobit alergickou reakci.

 

Napsat komentář