+420 775 565 707

APRAMAR

APRAMAR® při příchodu rakoviny

O přípravku APRAMAR® (AMYGDALIN, VITAMIN B17) lze mluvit celé hodiny. Soukromé kliniky v Německu, Izraeli, Jižní Korei, Rusku, Kazachstánu a Mexiku užívají tento lék k léčbě rakoviny. Lékaři tvrdí, že je schopen ničit rakovinné buňky. V Moldavsku se doporučuje přípravek APRAMAR® jako prevence proti rakovině a dále jako lék v okamžiku,pokud je nemoc diagnostikována.

Zde je to, co říká dobře známý lékař Ernst T. Krebs, Jr., jeden z vynálezců přípravku, „Pokud je diagnostikována rakovina, nejdůležitější v této chvíli je – posílit imunitní systém a nasytit lidského tělo vitaminem B17 na maximum, jak jen je to možné a pod lékařským dohledem”


Lék certifikovaný v Moldavsku je používaný zahraničními klinikami pro boj s rakovinou

APRAMAR® nebo AMYGDALIN, VITAMIN B17 – to je 99% – amygdalin. Vyroben z jádra hořké meruňky.
Složení jedné kapsle – amygdalin 300 mg (99%), laktóza – 17 mg, kukuřičný škrob – 18 mg, mastek – 15 mg.

Přípravek byl certifikován Ministerstvem zdravotnictví Moldavska a mezinárodním standardem GMP.

Kromě toho APRAMAR® (pod značkou TODICAMP®)  lze koupit i v ČR.

APRAMAR® se používá nejen k prevenci rakoviny, ale také k boji proti rakovině. V každém případě by mělo vždy dojít před podáním léku ke konzultaci s lékařem, který vám pomůže zvolit program terapie.

Samozřejmě, APRAMAR® (Amygdalin – vitamin B17) – není magická kapsle, není všelék na rakovinu, APRAMAR® musí být užíván v kombinaci s jinými léky, v průběhu léčby, která zahrnuje nejen vitamin B17, ale také extrakt TODICAMP®, vitamín B15 (kyselina pangamová), pankreatické enzymy ( “pankreatin”, “mezym”, “Kreon”), vitamin C (500 mg), vitamin E, antioxidanty. V této terapii je hlavním lékem vitamín B17.

 

Lékaři zahraničních klinik dlouho vědí, že amygdalin je velmi účinný při léčbě onkologických onemocnění,
zejména u lézí jater, ledvin, dělohy, prostaty, prsu. Nízkou účinnost v praxi vykazoval pouze při léčbě leukémie.

Kromě toho se B17 doporučuje užívat lidem s predispozicí k rakovině. Se “špatnou” dědičností, tzn pokud se v rodině již vyskytlo onkologické onemocnění. Dále při vystavování se stresu a životě v oblasti se škodlivými podmínkami. Riziková skupina zahrnuje ženy starší 40 let a muže s hormonální nerovnováhou.

Existují případy úspěšné léčby v pozdějších stádiích nemoci – po transplantaci, invazivních metodách terapie rakoviny, ozařování.

Použití přípravku APRAMAR® může nejen potlačit rakovinu. Během 60 let dlouhé historie tohoto přípravku
se ukázal účinným nástrojem pro posílení imunity, normalizaci krevního tlaku a posílení kardiovaskulárního systému.
V přítomnosti glukózy, což je čistá energie, dochází v těle k nárustu aktivity.

A v kombinaci s jinými vitamíny B17 zvyšuje imunitní odolnost vůči vnějším hrozbám a to vše bez negativních účinků. Jako přirozený přípravek okamžitě reaguje se zdravými tkáněmi, “vyladí” co je narušeno nebo udržuje normální metabolické procesy.

 

Studie potvrzující účinnost Amygdalinu v onkoterapii byly umlčeny, rozporovány a zakázány. Ale nemohly úplně skrýt své výsledky, stejně jako i jeho účinek proti rakovině močového měchýře, prostaty, tlustého střeva… Vědci v Jižní Korei, Číně, Německu a dalších zemích  byli schopni prokázat  účinnost B17 a dokázali nejen upoutat pozornost odborníků, ale i odolat před tlakem oficiálních sil medicíny.

V roce 2005 experti z Keng He University v Soulu provedli experiment s účinkem Amygdalinu na buňky tlustého střeva postižené rakovinou. Výsledek ohromil každého: B17 kompenzoval destruktivní účinek na tkáně na buněčné úrovni.

Ve stejné Jižní Korei v roce 2012 bylo prokázáno, že extrakt B17 na bázi vody, je schopen okamžitě zničit dva typy rakovinných buněk prostaty.

V roce 2014, němečtí vědci ukázali empiricky, že použití B17 o 90 % zpomalil růst rakovinných buněk močového měchýře (experiment byl proveden se třemi různými typy rakovinných buněk- všude pozitivní). A existuje mnoho takových děl. Studie pokračují.

 

Moderní medicína zná víc než milión kmenů virů a stovek infekcí. Ale ty nedělají  lidstvu největší škody.
Většina životů je odebrána elementárním deficitem živin v těle – avitaminózou.

Živé příklady:
kurděje – na něž miliony lidí zemřely, jsou ošetřeny koncentrovaným vitamínem C;
Pelagra – onemocnění, které nechtělo být uznáváno po více než půl století a které bylo důsledkem nedostatku vitamínu B3;
Rachity – vyvíjející se na pozadí nedostatku vitaminu D.

Seznam může pokračovat:
Beri-beri, Addisonova anémie, niktalopie – všechny tyto patologie, vyvolané nedostatkem užitečných látek.
V tomto seznamu je také pohroma moderního světa – onkologická onemocnění.

Maligní formace, stejně jako mnoho dalších onemocnění spojených s metabolickými poruchami, jsou důsledkem nedostatku vitaminů. Lékařská společnost zná látku, která dokáže léčit onkologii dokonce i ve finálních fázích, pak ji může kontrolovat a zpomalovat.

Takovou složkou je vitamin B17. Jedná se o jediný prostředek, který dokáže zničit rakovinné buňky, aniž by způsobil vedlejší účinky, na rozdíl od radiační terapie a agresivních protinádorových léků.

 

Nedostatek vitamínu B17 v těle moderního člověka je nejčastěji vyvoláván iracionální výživou. Vyhýbáme se přírodním formám stravy s výhodou rostlinných produktů ve směru rychlého občerstvení, GMO, syntetizovaných složek a to vede k vypuknutí rakoviny.

Každý rok ve světě zemře více než 8 milionů lidí rakovinou, čemuž lze zabránit ve více než 40 % případů.

Zmínka o použití mandlového džusu (hořké ořechy) se nachází v popisu léčby starověkého Egypta, Číny, Říma. Pecky broskve, meruňky, jablka byly používány pro výrobu prostředků římských lékařů Galen Scribonius Largo, perský lékař Ibn Sina, známý jako Avicenna, a mnoho dalších.

První známý případ, kdy byl izolován kyanidový glykosid (amygdalin) z mandlových pecek, byl zaznamenán ve Francii. Jako výsledek experimentu obdržel cenu pařížské lékárny Bourbon Chartan a Robicuu v roce 1830.

V roce 1840 v Moskvě poprvé použil amygdalin  Fedor Inozemtsev – první chirurg , který jej aplikuje v Rusku.Je pravda, že impozantní výsledky jeho praxe s laetrilem nejsou vytištěny v Moskvě, ale v Paříži v domě jeho ženy.

V roce 1952, Ernst Theodor Krebs přinesl důležitou položku do skupiny vitamínu B a požádal o její registraci v rámci příštího dostupného čísla – 17. Takže tam byl jedinečný lék na rakovinu a teorie metabolické terapie.

 

Lékaři v Oasis of Hope zaznamenali s amygdalinem pozitivní výsledky. Tyto výsledky nás povzbuzují k tomu, abychom našim pacientům i nadále nabízeli amygdalin. Amygdalin by měl být považován za terapii, která může být kombinována s dalšími alternativními léčbami rakoviny,nebo jinými protinádorovými přípravky. To je vhodná budoucnost amygdalinu.

Oasis Hope používá amygdalin k útoku na nádor. Kyanid uvolněný amygdalinem je také jedním z nejlepších zabijáků maligních buněk. Amygdalin má dvojitý úder. Snižuje odolnost rakoviny proti léčbě a uvolňuje kyanid, který přímo zabíjí rakovinové buňky.

“V Oasis of Hope nepoužíváme amygdalin jako samostatný lék. Využíváme jeho schopnost léčit tím, že  nádory  jsou poté přístupnější  jiným terapiím.  Máme mnohostranný program, který zahrnuje: chemoterapii, léčbu lymfocytů, terapii vitamínem C, hydrogenuhličitan sodný, ozáření UV záření a ozon.”

Senzibilizací rakoviny se můžeme vyhnout použití agresivních terapií, které mohou zničit kvalitu života pacienta. Je načase, aby lékaři uvažovali o tom, jak používat amygdalin v kombinaci s konvenčními terapiemi při nižších, neagresivních dávkách. Amygdalin, v kombinaci s vitamínem C, může vyčerpat glutathion a cystein v nádorových buňkách a umožňuje zničit rakovinu integrativními rakovinnými terapiemi.

 

Možná nejkontroverznější alternativní léčba rakoviny-amygdalin , má kyanidový radikál, který je neutralizován (zneškodněn) rhodanovým enzymem ve zdravých buňkách; rakovinné buňky,  neobsahující  rhodan, podléhají kyanidu.

V mnoha klinických studiích se ukazuje, že výsledky potvrzují názor toho, kdo  je provádí; jednotlivé případové studie ukazují na účinnost a bezpečnost amygdalinu.

Použili jsme amygdalin, v jeho přirozené  formě, s desítkami tisíc pacientů a považujeme jej za účinnou adjuvantní (ale ne samostatnou) terapii rakoviny.

 

Nádory se mohou stát odolnými vůči chemoterapii, radiaci…  čemukoliv je vystavíte. Bylo by smysluplné, že pokud byste mohli odstranit obranyschopnost rakoviny, mohli byste ji zničit ne? Jaké jsou způsoby, jimiž se rakovina brání?

Jedním ze způsobů je to, že nádory se zapouzdřují krví. Jsou tak uzavřené, že protinádorová činidla nemohou projít.

Dalším způsobem je to, že nádory hromadí vysokou koncentraci látky nazývané glutathion.

Glutathion je prvek, který činí nádory odolné vůči léčbě. Existuje způsob, jak snížit hladinu glutatidu v nádorech, aby se staly citlivými  na protinádorovou léčbu? Odpověď je ano. Pro produkci glutathionu v buňkách potřebuje další látku nazývanou cystein.

Existuje způsob, jak snížit hladinu cysteinu? Ano. Kyanid vyčerpává zásobu cysteinu.

 

Kyanid je pro naše tělo toxický, ale nezpůsobí nám nemoc ve velmi nízkých dávkách, pocházejících z celého spektra zdrojů potravy. Každý den jíte potraviny bohaté na kyanid, jestliže jíte meruňky, ananas, jablka nebo některé z dalších tisíců jídel nacházejících se v přírodě. Kyanid je v těchto potravinách přítomen v živině zvaném amygdalin. Amygdalin může uvolňovat kyanid v maligních buňkách, což snižuje zásobu cysteinu. Výsledkem je snížení intracelulární koncentrace glutathionu. To zvýší citlivost nádorů na protinádorovou léčbu, včetně léčby ozonem, léčbou lymfocytů a vysokými dávkami vitaminu C.

 

APRAMAR® (amygdalin) se užívá spolu s přípravkem Todicamp®.

Doporučujeme jako:
a) prevenci rakoviny
b) po chemoterapii a operacích k prevenci metastáz