+420 775 565 707

EXTRAKT TODICAMP

PRO NÁS JE DŮLEŽITÉ ABYSTE BYLI ZDRAVÍ

Mějte své zdraví ve svých rukách

Více než dvě desetiletí Andrej Mikhailovič Todika pokračuje v práci svého otce. TODICAMP® extrakt, se vyrábí a je certifikován na území Moldavské republiky, neboť pouze na území Moldavska a z moldavských ořechů určitých odrůd lze získat něco tak jedinečného. Výjimečnou a jedinečnou kvalitu výrobku, kterou před mnoha lety vytvořil legendární Mikhail Petrovič Todika.


V současné době se Todicamp účinně používá v 63 zemích všech kontinentů.

Vzorec pro extrakt TODICAMP® byl objeven v roce 1969 a státní registrace proběhla o 47 let později.

Mikhail Petrovič Todika je autorem jedinečného “života bez nemocí”, jak byl Todicamp nazván akademiky Alexejevem a Malenkovem.

Moldavský vědec, kandidát geografických věd, veterán druhé světové války, uznávaný odborník ve Star City a ve vyšších kruzích – Mikhail Petrovič nebyl certifikovaným lékařem. To je považováno za důvod tak dlouhé cesty extraktu TODICAMP® do oficiální medicíny. Ale za absenci diplomu se skutečný výkon skrýt nelze. Léčbu nevedl lékař, ale v jeho archivu je více vyléčených těžce beznadějných pacientů, než v průměrném onkologickém zdravotním zařízení.

 

Extrakt TODICAMP® – zelené vlašské ořechy, extrahované vysokovroucím destilátem organického původu – byl testován autorem na sobě. Zpočátku, aby se objevila jedinečná kompozice, nepomohlo množství lékařských svazků, ale banální logika.

Mikhail Petrovič Todika po desetiletí trpěl ischií. Útoky byly tak ostré, že se nemohl pohybovat. Pomoc z vojenských nemocnic a okresních nemocnic nemohl očekávat – radikulitida se stále považuje za nevyléčitelnou patologii.

Tak se Michail Petrovič rozhodl jednat sám. Vytvořil vlastní recept: bohatý zdroj fytoncidů v kombinaci s destilátem. Lék fungoval. Jen pár obkladů – a ostrá bolest ustoupila. Ustoupila a nevrátila se. A stejně tak odešly látky infiltrované z četných injekcí, které byly aplikovány během války.

Nachlazení, zánět žaludku, vředy, kolitida, revmatismus – čím více testů vědci provedli, tím více rostl seznam chorob, které byl tento jedinečný extrakt schopen zbavit těla navždy. Nejprve se k testům připojil rod Mikhail Petrovičů – a přátelé, známí, příbuzní a kolegové.

Časem se celá řada pacientů spojila s vědcem – nikoliv s lékařem. Ten neprováděl vyšetření ani je nediagnostikoval. A Mikhail Petrovič nemohl odmítnout – denně ošetřoval lidi od časného rána až do pozdních nočních hodin.

Mezi vyléčené patří slavní lidé: legenda sovětského jeviště Igor Kobzon, kosmonaut P. Popovič, básník L. Oshanin, akademik G. Marchuk a mnoho dalších. Od okamžiku, kdy se ukázalo, že přípravek Todicamp pomáhá  dokonce i ve IV. stádiu rakoviny, neexistovalo nic, co by  návštěvníky odradilo.

Ale s poznáním  se objevily problémy. Sovětské ministerstvo zdravotnictví, státní orgány a celý oficiální zdravotnický průmysl nemohly přijmout takovéto  hrubé porušení pravidel. K léčbě lidí bez lékařského diplomu – toto rozhodnutí bylo pro Mikhaila Petroviče Todiku velmi drahé.

Akademik A. G. Malenkov později nazývá těchto 20 let boje “výkonem ve jménu člověka – neohrožený a nesobecký”. A s tímto tvrzením je obtížné se domnívat, že si autor TODICAMP® neuvědomil účinnost své formule. Usiloval o velmi jednoduchý cíl – zpřístupnit léčbu většiny patologií všem. Dokonce i v případě, že jemu hrozí trest, soudní řízení, vězení nebo psychické vyšetřování.

Během svého života Michail Petrovič Todika nedosáhl svého vítězství, aby byl spokojen. Zemřel v roce 1989.

Ale jeho podnikání žije. Jeho syn pokračuje – Andrej Mikhailovič Todika. Pokrok, kdy se zdálo nemožné prolomit “byrokratickou stěnu”, je nepopiratelný – tinktura obdržela státní registraci a certifikaci a ochranná známka TODICAMP® je registrována v mnoha zemích.

Lék se používá v onkologii, imunologii, gastroenterologii, léčbě kloubů, srdce, nervů. Geografie uznávání značky TODICAMP® je obrovská – je uznána a milována v desítkách zemí světa. A my jsme velmi rádi, že ho můžeme nabídnout i lidem v naší zemi.

 


Extrakt TODICAMP®

Výtažek z vlašských ořechů mléčné zralosti, extrahovaný vysokovroucím destilátem organického původu. Jedná se o exkluzivní produkt, jehož vysoká účinnost byla testována úspěšnou aplikací v 63 zemích.

Balení obsahuje 115 ml extraktu TODICAMP®. Extrakt je registrován a certifikován Ministerstvem zdravotnictví Moldavské republiky. U nás je notifikován MZe ČR dle platné legislativy.

Extrakt TODIKAMP® je komplexní preparát , který současně přináší 9 důležitých efektů:

  • Omlazení
  • Aktivní dlouhověkost
  • Prevence nemocí (od nachlazení až po těžké věkové patologie)
  • Zvyšuje odolnost těla před vnějšími negativními účinky (mikroby, houby, viry, toxiny)
  • Protizánětlivý účinek
  • Antistresové léčivo
  • Antiedémie
  • Přírodní čištění těla před parazity. Extrakt je unikátní protiparazitární činidlo, které je účinné proti mnoha parazitům (včetně echinokoků).
  • Obnova těla, zvýšená imunita (přirozená a získaná), a to i na pozadí oslabeného stavu těla pro onkologické onemocnění.

Extrakt založený na mléčně zralých ořechách – TODICAMP® – může být nazýván léčivem pro 100 nemocí. Přestože tato definice nestačí k úplnému odhalení výhod,  jeho příjem nebo použití je vnější i vnitřní.

Ve skutečnosti může léčit 100 nemocí a více.

 

Extrakt TODIKAMP® je vyroben na bázi bezpečného destilátu, který zaručuje maximální rychlý průnik léčiva do buněk a zrychlení pozitivního účinku. Složení léčiva zahrnuje:

Vitamíny (vážou volné radikály v buňkách, zvyšují účinnost metabolických procesů a napomáhají okamžiku obnovy);

Soli kobaltu (podílejí se na hematopoéze, posilují endokrinní systém, optimalizují metabolické procesy, obnovují normální strukturu živých buněk);

Juglon (matice tinktury – antiseptikum, antihelmintikum, choleretikum, protinádorové, antibakteriální činidlo), inhibuje růst nádorových buněk a zabraňuje nové nemocné buněčné struktury;

Antokyany (zničí buňky postižené chorobou, brání šíření patologie);

Oganický jód pro podporu činnosti štítné žlázy a prevenci onemocnění  žlázy hormonální produkce.

 

Přípravek je určen pro orální a vnější aplikaci.

Vnitřně: TODICAMP® extrakt perorálně v dávce 1 kapka na 2 kg 1-3x denně, a to nejpozději 30 minut před jídlem, nebo ne dříve než jednu hodinu po jídle. Doporučuje se zahájit příjem s 9 kapkami, postupně se zvyšuje na doporučenou dávku (RD) a to každý den dávku zvyšujeme o 2 kapky.

Je vhodné extrakt  smíchat s dýňovým, lněným  nebo konopným olejem v poměru 3:1.(extrakt – olej). Při těžkém onkologickém onemocnění dávka může být navýšena až 3x, opatrně smíchat s 1 lžící konopného / dýňového oleje. V případě diskomfortu (nevolnost, bolesti hlavy, slabost, ztráta chuti k jídlu), přestat brát lék po dobu 2 dnů a snížit dávku na 5 kapek. Povaha těchto příznaků ukazuje nové seřízení ohniska infekce, smrt nádorových buněk a jejich vstup do krevního řečiště a jejich degradace. Také  se doporučuje příjem dostatečného množství alkalického nápoje a příjem sorbentů (sorbolit, bílá hlína atd.).

Obklady: čistá gáza složená ve 4 vrstvách o  velikosti dlaně, navlhčit TODICAMP® (méně než 1 čajová lžička), a přiložit na kůži v oblasti postiženého orgánu. Na gázu aplikujte kompresní papír (pečící, pauzovací) a silnou tkaninu. Po 20 minutách sejměte obklad a aplikujte olej na kůži  – olivovým  nebo hydratační krém.

Používání pro hluboké léze kloubů a vnitřních orgánů: naneste malé množství přípravku TODICAMP® na kůži a „vklepávejte“ prsty až do úplného vstřebání. Používá se k podkožnímu, svalovému a kloubnímu zranění. TODICAMP® by měl být nanesen na poškozenou pokožku bez tření. Aplikovat na povrchové léze pokožky a podkožního tuku.

Efektivní pro léčení patologie děložního a pánevního ústrojí.
1 ml TODICAMP® + 1 ml Rakytníkového, konopného nebo dýňového oleje a vpravit do vagíny za použití injekční stříkačky bez jehly.

Mikroklismy: 3 ml TODICAMP® smíchaný s 3 ml konopného nebo dýňového oleje a vpravit do konečníku.

 

GASTROINTESTINÁLNÍ NEMOCI:

Gastrický vřed, gastritida, enterokolitida, pankreatitida: příjem 3x denně po dobu 30 minut před jídlem ve vypočtené dávce (RD) a stlačit oblast žaludku 1x denně.

Hemoroidy, proktitida, rektální trhliny: interní příjem v RD + mikroklysma 1x denně + roztírání  v suprapubické oblasti.

Zamoření cizopasnými červy: vnitřní příjem 3krát denně, pupeční oblast 2x denně, obklad oblast jater 1x denně, microklyzma 1x za den.

JEDNOTLIVÉ CHOROBY:

Chřipka, bronchitida, SARS, tonzilitida, pneumonie: Požití v RD 3x denně, vklepat v oblasti krku nebo plic 1x denně, s mazací mandle angíny 2x denně.

Sinusitida: Vnitřně 3x denně, mazání oblasti čelistních a čelních dutin – 2x denně, nosní kapky 3x denně, rozředit s konopným, dýňovým olejem v poměru 1:1.

Otitis: Interní příjem 3x denně, mazání oblasti příušnic 3x denně.

Onemocnění kloubů a páteře: modřiny, pohmožděniny, výrony, zlomeniny, vykloubení, artritida, artróza, osteochondróze:  Interní příjem 3krát denně, stlačte jednou denně a třepejte poškozenou oblast 2krát denně.

Benigní a maligní nádory, metastázy v libovolném místě: Při požití ve vyšších dávkách (konzlutujte s lékařem), microclysters 1x denně, vnější balíky 1x denně a třecí v zasažené oblasti 2x denně. Se silnou bolestí lze provádět tření až 5x denně, mazání pokožky po postupu s konopným olejem nebo dýňovým olejem.

Kožní choroby: Houbový pleť, vlasy a nehty, vaří, celulitida, akné, zločinec, vypadávání vlasů, papillom, bradavic. Namíří léze 3-4x denně a interní příjem 3x denně.

Autoimunitní onemocnění: systémový lupus erythematodes, sklerodermie, revmatoidní artritida, sarkoidóza, roztroušená skleróza. Recepce ve vyšším dávkování (konzultujte s lékařem), stlačuje 1x denně, třikrát třikrát denně.

Gynekologická onemocnění: Endocervicitis, cervikální eroze, polypy, myomy a myomy, výhřez dělohy, zánět močovodů, vaječníků, cysty na vaječnících, neplodnost,  mastitida: Vnitřně 3x denně, sprchování 1x za den, microklyzma 1x denně, rozetření v suprapubické oblasti + třísla 2x denně.

Urologická onemocnění: akutní a chronická prostatitida, pyelonefritida, glomerulonefritida, adenomy prostaty, poruchy potence: vnitřně 3x denně, microklyzma 1x denně, vetřít do tříselné a suprapubické oblasti 1x denně, stlačování ledviny 1x denně, střídavě vpravo a vlevo.

Neurologické poruchy: neuritida, neuralgie, radikulitida, polyradikuloneuropatie, lumbago, stav po mrtvici, parézy a ochrnutí, migréna, cévní mozková nehod:  Interní příjem 3x denně, komprese v oblasti zad – 1x denně, stlačte na bolestivé místo 1 den za den, vtírejte podél páteře 2-3x denně. Při mozkové poruchy mazání čelní parietální a časové oblasti hlavy 2x denně, a nosní kapky 1x za den.

Kardio – cévní onemocnění: tromboflebitida, křečové žíly, arteriální okluzní onemocnění, ateroskleróza. Uvnitř 3x denně, postiženou oblast potírat 2x denně, komprimovat jednu oblast jater jednou denně, komprimovat varixy 1x za den.

V zájmu ozdravení celého organismu se doporučuje 1-2x denně vetřít TODIKAMP® podél páteře, stejně jako jim třít nohy. Tímto se skutečně aktivuje funkce všech vnitřních orgánů, protože mají projekci na nohou a v oblasti páteře (resp. cca 2 cm od páteře po každé straně).

 

Kontraindikace: Zvýšená individuální citlivost a nesnášenlivost jódových přípravků. Těhotenství. Účinnost a bezpečnost léku u žen během těhotenství a laktace není prokázána.

Forma výrobku: Lahvička z tmavého medicínského plastu

Podmínky skladování: Preparát musí být skladován na suchém místě mimo  dosah přímého slunečního světla a otevřeného ohně při teplotě 15-25° C. Doba použitelnosti – 3 roky.

 

Extrakt TODICAMP® není lékem. Informace o léčivém přípravku jsou poskytovány výhradně pro informativní účely a neměly by být používány jako vodítko pro samoléčení. Metody aplikace extraktu TODIKAMP® vyvinutého specialisty lékařské skupiny SOMA na léčivo vyrobené v Moldavsku firmou TODICAMP SRL podle původní receptury Andreie Mikhailoviche Todiky.

Dejte si pozor na padělky! Používejte pouze originální přípravu moldavské firmy TODICAMP SRL.

Již po dobu 48 let existence přípravku technologie výroby nikdy nepřekročila hranice Todikovy rodiny, ale internet se hýbe “recepty na vaření” a “vylepšené verze Todikampu”. Je to vše napsané lidmi, kteří chtějí prodat své imitace pod značkou TODICAMP®.

Extrakt TODICAMP® NENÍ tinktura ořechů v petroleji. Pokud jste slyšeli o léčbě rakoviny s kerosenem nebo o ošetření kloubů petrochemickým kerosenem, doporučujeme, abyste se nepouštěli do takovýchto extrémů, ale pro tento účel zakoupili certifikované produkty TODICAMP®. Léčba petrochemickým kerosenem nemůže mít takové účinky, jako  používání extraktu TODICAMP®.