Více než dvě desetiletí Andrej Mikhailovič Todika pokračuje v práci svého otce. TODICAMP®  se vyrábí z moldavských ořechů určitých odrůd. Výjimečnou a jedinečnou kvalitu výrobku, kterou před mnoha lety vytvořil legendární Mikhail Petrovič Todika.


Extrakt TODICAMP® – vysokovibrační olejovo bylinná tinktura

Nejedná se o doplněk stravy!

POZOR:

Dle platné legislativy ČR není Todikamp možno v EU prodávat jako doplněk stravy. Rovněž není registrován pro vnější použití, veterinární použití, dezinfekční prostředek ani jako do aroma lamp. 

Přesto je i nadále velmi oblíbený mezi spotřebiteli, a to jako vysokovibrační tinktura. Petrolej, jako produkt z ropy, i samotný mladý ořešák, mají velmi pozitivní a vysoké vibrace. Použití je podle individuálních potřeb spotřebitele. Můžete nechat lahvičku s tinkturou jen volně ležet v prostoru, nebo ji na několik minut uchopit do dlaní a přijímat tyto pozitivní vibrace.

Tak, jako všechno v jemno hmotném i hrubo hmotném světě, mají i všechny rostliny a bylinky své vlastní vibrace. Ne jinak je tomu i u petroleje a mladého zeleného ořešáku.

I bylinky a rostliny mají svoje vibrace a mnoho lidí  je často pužívají pro navýšní svých vlastních vibrací. Ne jinak je tomu i u vibrací a informací  zeleného ořechu mléčné zralosti.

Petrolej je směs uhlovodíků s devíti až šestnácti uhlíky (C9–C16), která se získává destilací ropy. Vznik ložisek ropy není dosud objasněn jednoznačně. Nejrozšířenější hypotéza tvrdí, že ropa vznikla rozkladem obrovského množství odumřelých drobných organismů (živočichů) a rostlin, za příznivých podmínek – pod značným tlakem, za určité teploty a bez přístupu vzduchu.