+420 775 565 707

EXTRAKT TODICAMP

PRO NÁS JE DŮLEŽITÉ ABYSTE BYLI ZDRAVÍ

Mějte své zdraví ve svých rukách

Více než dvě desetiletí Andrej Mikhailovič Todika pokračuje v práci svého otce. TODICAMP® extrakt, se vyrábí a je certifikován na území Moldavské republiky, neboť pouze na území Moldavska a z moldavských ořechů určitých odrůd lze získat něco tak jedinečného. Výjimečnou a jedinečnou kvalitu výrobku, kterou před mnoha lety vytvořil legendární Mikhail Petrovič Todika.


V současné době se Todicamp účinně používá v 63 zemích všech kontinentů.

Vzorec pro extrakt TODICAMP® byl objeven v roce 1969 a státní registrace proběhla o 47 let později.

Mikhail Petrovič Todika je autorem jedinečného “života bez nemocí”, jak byl Todicamp nazván akademiky Alexejevem a Malenkovem.

Moldavský vědec, kandidát geografických věd, veterán druhé světové války, uznávaný odborník ve Star City a ve vyšších kruzích – Mikhail Petrovič nebyl certifikovaným lékařem. To je považováno za důvod tak dlouhé cesty extraktu TODICAMP®.

 

Extrakt TODICAMP® – zelené vlašské ořechy, extrahované vysokovroucím destilátem organického původu – byl testován autorem na sobě. Zpočátku, aby se objevila jedinečná kompozice, nepomohlo množství lékařských svazků, ale banální logika.

Mikhail Petrovič Todika po desetiletí trpěl ischií. Útoky byly tak ostré, že se nemohl pohybovat. Pomoc z vojenských nemocnic a okresních nemocnic nemohl očekávat – radikulitida se stále považuje za nevyléčitelnou patologii.

Tak se Michail Petrovič rozhodl jednat sám. Vytvořil vlastní recept: bohatý zdroj fytoncidů v kombinaci s destilátem. Recept fungoval. Jen pár obkladů – a ostrá bolest ustoupila. Ustoupila a nevrátila se. A stejně tak odešly látky infiltrované z četných injekcí, které byly aplikovány během války.