+420 775 565 707

SORBOLIT®DETOX

SORBOLIT® DETOX – ZEOLIT KLINOPTILOLIT       

 

Léčivá síla přírody – jedinečná energie SORBOLIT® SORBOLIT® DETOX – přírodní zeolitový doplněk Zeolitový klinoptilolit je opravdovým darem přírody, záchranou mnoha chorob, efektivním detoxifikačním programem. Nyní můžete využít tento jedinečný způsob prevence a podpory léčby různých onemocnění. Připravili jsme výrobu doplňků stravy z nejlepších přírodních zeolitů pod značkou SORBOLIT® DETOX. SORBOLIT® je unikátní vzorec zeolitu, který se vejde do vhodné kapsle (500 mg). Je oficiálně registrován jako výživový doplněk, který je bezpečný a je vyroben v souladu s moderními technologiemi. Zesílený účinek sorbentu je zajištěn ideální velikostí průměrné částice – 3 mikrony (komplexní účinek a maximální výsledek díky zvýšené ploše povrchu látky). Balení obsahuje 120 tobolek. Každá kapsle obsahuje 500 mg mikronizovaného ultrajemného (3 m) 100% přírodního klinoptilolitového zeolitu

 

Aplikace: jednu kapsli 4krát denně nebo dvě kapsle 2krát denně se sklenicí vody. Preparát je registrován a certifikován Ministerstvem zdravotnictví Moldavské republiky. Vyrobeno v Moldavské republice na zakázku společnosti International Future Technologies LLC, USA.

 

 

Jedinečné vlastnosti minerálního “síta”

 

SORBOLIT® začne působit okamžitě po podání a je zcela odstraněn (eliminován) spolu se “vstřebávanými” toxiny do 24 hodin. A zde je důležité poznamenat ještě dvě velmi užitečné vlastnosti minerálního složení:

 

SORBOLIT® (klinoptilolitový zeolit) je schopen odstraňovat toxiny, které se v těle shromažďují po celá desetiletí. Studie ukázaly, že po pouhých dvou týdnech užívání se člověk zbaví 80% všech jedů přítomných v krvi. A pokud se jedná o měsíční kůru, procento toxinů bude nulové.

SORBOLIT® obsahuje nejen nejdůležitější složky (vápník, zinek, selen), ale také komponenty pro jejich absorpci. To znamená, že je to kompletní léčebný vzorec, který působí bez sebemenšího rizika předávkování (například vápník, pokud není přítomen  bor a křemík,  se jednoduše nevstřebá do kostí a  hromadí se v tkáních a krvi).

 

 

Jak funguje SORBOLIT®

 

Dnes se doplňky stravy založené na zeolitu (klinoptilolitu) nazývají léčebnou silou přírody, jedinečným energetickým sorbentem . Tento seznam může pokračovat, protože jeho složení je opravdu jedinečné a nemá žádné analogie z hlediska minerálního obsahu.

 

Minerál vzniká v důsledku  reakce  srážek ve vulkanických horninách a oceánské vodě. Celosvětově existuje méně, než 20 míst, kde se těží. Složení přírodního zeolitu obsahuje 84 složek. To jsou téměř všechny prvky  Mendělejevovy periodické tabulky.

 

Ovšem účinek, který je minerál schopen poskytnout, je  nejen kvůli velkému obsahu makro- a mikroelementů nezbytných pro člověka. Zeolit ​​je silný sorbent. To znamená, že hraje hlavní roli v programu detoxikace (dnes známý pod módním termínem “detox” – očistná kůra).

 

Tato funkce je zajištěna neobvyklou krystalickou strukturou minerálu. Formuje se už milióny let a nerozpadá se pod žádným vlivem prostředí. Zeolit ​​je tedy mikroporézní sloučenina (v objemu minerálu  připadá 20% na póry). Svojí povahou se jeho struktura podobá buňce, nebo sítu (tedy jiný název – molekulární filtr). Póry jsou naplněny záporně nabitými prvky:

 

mikroelementy – draslík, hořčík, vápník, chlor, síra, fosfor, dusík, sodík;

makroelementy – kobalt, zinek, selen, bór, křemík, jod, železo, měď, mangan.

Seznamy prvků jsou neúplné, jsou zde uvedeny pouze ty nejdůležitější , nezbytné pro normální vývoj lidského těla. Jejich negativní náboj je důležitou podmínkou iontové výměny, která je základem působení zeolitu a činí z něj výjimečný sorbent.

 

Zvláštností tohoto preparátu je, že:

 

záporný náboj poskytuje okamžitou absorpční kapacitu minerálu – shromažďuje pozitivně nabité částice methanu, amoniaku, sirovodíku a dalších toxinů, stejně jako těžké radioaktivní kovy;

díky iontové výměně, místo “shromážděných” jedů, SORBOLIT® dodává tělu životuprospěšné prvky.

Zbývá dodat, že unikátní struktura zeolitu  z něj činí nejen nejlepší, ale i extrémně selektivní sorbent. Na rozdíl od stávajících analogií nereaguje s aminokyselinami, vitamíny a dalšími důležitými složkami v lidské krvi. To znamená, že zobrazuje pouze nadbytek a oslabení, a na oplátku poskytuje další prvky v přesně požadovaném množství.

 

DOPLNĚK STRAVY SORBOLIT® na bázi klinoptilolitového zeolitu

 

Samozřejmě, minerální složení kamene má velký význam. A ne každý zeolit ​​- produkt sopečného charakteru – je prospěšný. K tomu musíme dodat, že klíčovou podmínkou jeho účinku, je zpracování.  A výsledek, s použitím vysoce kvalitních minerálních surovin a dodržením technologií pro tvorbu bioaktivního doplňku SORBOLIT® na bázi klinoptilolitu, je impozantní.

 

Takže produkt:

 

 • deaktivuje volné radikály a rychle je odstraní z těla;
 • “Shromažďuje” a odstraňuje toxiny a strusky z krve, lymfatického systému (a to v jakémkoli věku);
 • obnovuje fyziologickou rovnováhu;
 • váže škodlivé látky a zabraňuje jejich šíření;
 • pomáhá zvýšit imunitu;
 • urychluje rehabilitaci po léčbě nebo úrazu;
 • výrazně zkracuje dobu zotavení po přepracování a stresu;
 • čistí krev, cévní systém z ložisek tuku (prevence nejnebezpečnějších kardiovaskulárních onemocnění);
 • normalizuje tlak;
 • podporuje játra a ledviny;
 • zlepšuje obecný stav (což je velmi důležité při léčbě kritických onemocnění – cukrovka, tuberkulóza, rakovina).

SORBOLIT®je odpovědí na všechny výzvy dneška. Zabraňuje onemocnění a pomáhá léčit ty patologie, nimiž je tělo již postiženo. Jedná se o prevenci nachlazení a virových infekcí, účinnou antibakteriální terapii, ochranu imunitního systému, univerzální řešení pro únavu a slabost, antidepresivum a tonikum.

 

Zvláštností doplňku stravyje schopnost odstraňovat těžké kovy, radioaktivní látky z krve, orgánů a (nejdůležitějších) kostí, přičemž je současně nahrazuje kompletním komplexem užitečných prvků. Na rozdíl od všech existujících sorbentů zeolit ​​nejen odstraňuje jedovaté složky, ale okamžitě posiluje tělo. Je to složitá akce, která přináší hlavní efekt:

 

zlepšení endokrinních (GIT) a enzymových (jaterních) systémů;

normalizace metabolických procesů – lipidy (úprava hmotnosti), bílkoviny (imunita), uhlohydráty (tonus).