Šíří se, že čaj z jehličí může nabídnout řešení proti „vylučování“ nebo přenosu vakcíny covid, což se jeví jako jev, kdy očkovaní lidé šíří škodlivé částice nebo látky na ostatní kolem sebe. Podívejte se na tento článek z blogu WordPress s názvem „Ambassador Love“.

Tento článek stanoví:

Existuje aktuální protijed na současnou nákazu proteinem spike, který se nazývá Suramin. Nachází se v mnoha lesích po celém světě, v jehličí. Suramin má inhibiční účinky proti složkám koagulační kaskády a proti nevhodné replikaci a modifikaci RNA a DNA. Nadměrná srážlivost způsobuje krevní sraženiny, mini- sraženiny, mrtvice a neobvykle silné menstruační cykly.

Čaj z jehličí je jedním z nejúčinnějších antioxidantů, které existují, a je známo, že léčí rakovinu, záněty, stres a deprese, bolesti a infekce dýchacích cest. Borovicový čaj také zabíjí parazity.

Níže najdete úplný podcast a video, které odhaluje dvě metody extrakce, obě jsou jednoduché, low-tech a low-cost metody, které lze použít téměř kdekoli.

Čerstvé jehličí z vhodných stromů se po staletí používaly jako zdroje vitaminu C a dalších fytochemikálií, které domorodí Američané používali k léčbě respiračních infekcí a jiných onemocnění. Vitamin C je známý lék na kurděje, protože kurděje je onemocnění z nedostatku vitaminu C. Borové jehly obsahují mnoho dalších látek, které snižují agregaci krevních destiček v krvi a potenciálně zabraňují tvorbě krevních sraženin, které vedou k mrtvici, infarktu a diagnóze plicní embolie. (Viz publikované vědecké zdroje níže.)

Borovicové jehličí byly používány domorodým obyvatelstvem po celém světě jako potraviny i léky po tisíce let. Mnoho lidí nyní věří, že jehličí mohou být schopni poskytnout ochranu před proteiny covid spike – což jsou upravené biologické zbraně nacházející se ve vakcínách covid – a také proti „vylučování“ částic covid vakcíny, které se také zdají být biologickými zbraněmi určenými k dosažení globální depopulace.

Dr. Judy Mikovits tvrdí, že globalisté si dobře uvědomují, že čaj z jehličí je odpovědí na covidské depopulační zbraně, a tajně používají čaj z jehličí, aby se chránili před samotným morem, který na svět vypustili, vysvětluje Mikovitz.

Kopat do vědy za jehličí a covid

Jako publikovaný laboratorní vědec jsem se rozhodl zabývat se touto otázkou pomocí svých laboratorních znalostí a zkušeností. Vaření čerstvých jehličí na přípravu čaje je extrakční metoda, která se běžně používá ve vědě o potravinách i v tradiční čínské medicíně (TCM).

Voda působí jako rozpouštědlo a teplem a časem se některé fytochemikálie z jehličí extrahují do vody a připravují čaj z jehličí. (Takto se vyrábí veškerý čaj.)

Když jsem nalil publikovaný vědecký výzkum na toto téma, měl jsem dvě základní otázky:

1) Jaké molekuly se nacházejí v jehličí a jaké jsou jejich funkce ve vztahu k zastavení krevních sraženin nebo ochraně neočkovaných před vylučováním vakcínou?

2) Jaká je nejlepší metoda extrakce k vytažení těchto molekul z jehličí? Existuje metoda extrakce s nízkými technologiemi, kterou může použít téměř každý, aniž by potřeboval laboratoř?

Díky výzkumu jsem zjistil, že jehličí neobsahují pouze suramin, velkou molekulu, která se prosazuje pro různé léčivé účinky, ale také kyselinu shikimovou.

Kyselina shikimová je základem pro Tamiflu a je to molekula nalezená v bylině čínské medicíny Star Anise, která léčí rány

Představte si moje překvapení, když jsem zjistil, že jehličí obsahují kyselinu shikimovou, stejnou molekulu, která se nachází v bylině Hvězdný anýz používaná v tradiční čínské medicíně k léčbě ran a respiračních onemocnění.

The Boston Herald publikoval v roce 2010 příběh, který odhalil, že vědci studovali extrakční techniky pro sklizeň kyseliny shikimové z jehličí s cílem poskytnout tuto surovinu farmaceutickému průmyslu na výrobu antivirových, chřipkových a antipandemických léků na předpis. Z toho příběhu:

Vědci z University of Maine v Oronu tvrdí, že našli nový a relativně snadný způsob, jak extrahovat kyselinu shikimovou – klíčovou složku drogy Tamiflu – z jehličí.

Kyselinu shikimovou lze odstranit z jehel bílé borovice, červené borovice a dalších jehličnatých stromů jednoduše vařením jehel ve vodě, uvedl profesor chemie Ray Fort Jr.

Extrahovaná kyselina by však mohla být cenná, protože Tamiflu je celosvětově nejrozšířenější antivirotikum k léčbě prasečí chřipky, ptačí chřipky a sezónní chřipky. Hlavním zdrojem kyseliny shikimové je nyní badyán, neobvyklé ovoce ve tvaru hvězdy, které roste na malých stromech pocházejících z Číny.

Výzkum byl financován z různých zdrojů, včetně Maine Technology Institute, amerického ministerstva zemědělství, National Science Foundation a univerzitního chemického oddělení.

Jedna studie publikovaná v ResearchGate potvrzuje, že kyselina shikimová nabízí antiagregační aktivitu, což znamená, že pomáhá zastavit krevní sraženiny:

Obsahová analýza kyseliny shikimové v jehličkách Masson Pine a antiagregační aktivita.

Ze studie:

Kyselina shikimová, když byla oddělena pomocí HPLC, vykazovala u králíků na dávce závislý inhibiční účinek na agregaci krevních destiček vyvolaný adenosindifosfátem a kolagenem. Vzhledem k relativně vysokému obsahu a dobré antiagregační aktivitě kyseliny shikimové mohou být jehly borovice Masson použity jako potenciální zdroj kyseliny shikimové.

… Dosáhl asi 6% výtěžku kyseliny shikimové z jehličí borovice Masson, což je možná dosud nejvyšší výtěžek ze všech druhů borovic (Chen et al. 2014). Vzhledem k tomu, že jehličí jsou levné a snadno dostupné v severní Asii, Severní Americe a Evropě, existuje velká možnost je použít jako výrobce léků proti méně dostupným druhům badyánu

Tato studie zjistila, že jehličí poskytují asi dvě třetiny kyseliny shikimové z byliny badiánu:

Jehly borovice Masson = 5,71% kyseliny shikimové Badyán = 8,95% kyseliny shikimové

Víme tedy, že jehličí, které jsou v Severní Americe, Číně a Evropě extrémně běžné, poskytují kyselinu shikimovou, jakousi „zázračnou“ molekulu, která se může ukázat jako neuvěřitelně užitečná pro zastavení krevních sraženin a ochranu lidí před respiračními infekcemi.

Další výzkum mě vedl ke studii, která využila výzkum neuronových sítí k optimalizaci podmínek extrakce za účelem provedení vysoce účinného extraktu z jehličí: 17 Optimalizace podmínek extrakce kyseliny shikimové v jehličí na základě umělé neurální sítě.

Tato studie nabízí následující recept na optimalizaci těžby:

Použijte zhruba 75% alkoholu (například vodky) a 25% vody Použijte ultrazvukový čisticí stroj s nádobou z nerezové oceli Nastavte teplotu na 65 stupňů C.
Na každých 10 gramů jehličí použijte 280 ml extrakčního roztoku K extrakci ultrazvukem použijte dobu 25 minut

Tento hotový „čaj“ by měl být filtrován přes kávový filtr nebo jiný papírový filtr, aby se odstranily velké částice. Výsledná kapalina bude obsahovat kyselinu shikimovou, suramin, pigmenty a různé terpeny a bude obvykle vykazovat určité zabarvení a bude mít poměrně štiplavou chuť.

Podívejte se na toto video a podívejte se, jak jsem pomocí ultrazvukového čisticího stroje vytvořil vodní extrakt z rozmarýnové byliny:

Jak extrahovat kyselinu shikimovou pomocí běžného espressa

Nejzajímavějším zjištěním v tomto výzkumu bylo objevení publikovaného vědeckého článku, který popisuje použití běžného espressa k provedení vysoce účinné extrakce kyseliny shikimové z byliny badiánu.

Tento příspěvek je publikován v Science Direct: Total quantification and extract of shikimic acid from star anise (llicium verum) using solid-state NMR and celulóza-rozpustný vodný roztok hydroxidu.

Příspěvek byl publikován v Organic Letters v roce 2015 a také se objeví jako PDF na webových stránkách University of Oregon. (Tento odkaz může být v některých prohlížečích problematický, protože obsahuje mezery v adrese URL).

Z abstraktu této studie:

ABSTRAKT: Nový, praktický, rychlý a vysoce výnosný proces pro tlakovou extrakci horké vody (PHWE) multigramu
bylo vyvinuto množství kyseliny shikimové z badyánu (Illicium verum) pomocí nemodifikovaného domácího espressa.
Tato provozně jednoduchá a levná metoda umožňuje efektivní a přímou izolaci kyseliny shikimové a facile
příprava řady jejích syntetických derivátů.

Jinými slovy, využívají tlakovou komoru espresso kávovaru k provádění extrakce kyseliny shikimové teplem + tlakem z badyánu.

Podle mých zkušeností může být bylina badyánu nahrazena čerstvě namletými jehličkami (zelené, ne hnědé), aby se dosáhlo podobného výsledku, extrakcí kyseliny shikimové z jehličí. Chcete-li podpořit efektivní extrakci, měli byste nejprve nadrtit jehličí pomocí levného bylinného mlýnku.

Autoři studie dále potvrzují, že kyselina shikimová vykazuje účinnost jako antivirová molekula, která také inhibuje virovou replikaci v těle:

Bylo také prokázáno, že deriváty kyseliny shikimové mají užitečnou biologickou aktivitu. Nejdůležitější je, že známé antivirové léčivo oseltamivir (Tamiflu), které působí jako inhibitor virové neuraminidázy, se používá k léčbě sezónní chřipky a bylo zavedeno během propuknutí chřipky H1N1.

Dále bylo prokázáno, že fluorované analogy shikimate inhibují P. falciparum a byly testovány jako antimalarické léky. Kromě toho derivuje (?) – zeylenon (3) kyselinu shikimovou protirakovinné, antivirové a antibiotické chování a kyselina triacetylshikimová vykazuje

antikoagulační a antitrombotická aktivita.
Všimněte si klíčového pojmu „antikoagulant“ ve větě výše.

Studie, která byla provedena v australské Tasmánii, záměrně hledala nízkonákladovou a technologicky nenáročnou metodu extrakce kyseliny shikimové z běžných rostlin (jehličí):

[Tato metoda je] nízkonákladová, rychlá, tlaková extrakce horkou vodou (PHWE)… první příklad laboratorního použití jednoduchého
espresso kávovar pro usnadnění extrakce přírodních produktů (jiných než kofein) z rostlinného materiálu.

Snažili jsme se konkrétně využít relativně levné, nekomplikované a komerčně dostupné zařízení k dosažení extrakce mnohoramenného množství anýzu.21 Proto, vzhledem k tomu, že čerpadlo v kávovaru na espresso umožňuje nepřetržitý tok vody při teplotách až 96 ° C a při tlacích typicky 9 barů jsme věřili, že takový systém bude vhodný pro naše účely.

Tato myšlenka je ve své jednoduchosti skutečně geniální. A autoři studie byli schopni extrahovat a poté čistit krystaly kyseliny shikimové pomocí relativně jednoduchého procesu.

To může znamenat, že „lék“ na covid je volně dostupný a roste na mnoha kontinentech

Výsledkem toho všeho je, že možný „lék“ na covid – nebo alespoň obrana proti vylučování / přenosu covid – se zdá, že je již poskytována matkou přírodou a je snadno dostupná na více kontinentech.

Aniž by se museli spoléhat na patentované, kontrolované farmaceutické a zbraňové vakcíny, které jsou jasně navrženy tak, aby šířily nemoci a dosáhly globálního vylidňování hromadnou smrtí, lidé, kteří chtějí přežít holocaust vakcín covid, mohou jednoduše sklízet a zpracovávat jehličí pomocí espressa a potenciálně vyrobit svůj vlastní lék proti moru.

Přirozeně bychom rádi viděli další výzkum toho všeho – a dbejte prosím níže uvedených bezpečnostních opatření – ale je zřejmé, že vědecké a medicínské zařízení ztratilo veškerou důvěryhodnost nebo zájem o ochranu lidstva a nyní záměrně pracuje na vyhlazení miliard lidí. Čekání na to, až tento průmysl bude studovat běžné léčivé rostliny, je tedy bláznivá věc. Na takový výzkum nikdy nebudou k dispozici finanční prostředky, protože tato zjištění nezvyšují zisky vakcíny a léků společnosti Big Pharma.

Přesto pro ty, kteří mají přístup ke správným druhům jehličí – a kteří nejsou těhotní nebo neočekávají těhotenství, viz níže – se tento jednoduchý přírodní prostředek může nakonec ukázat jako „zázračná“ léčba, která zachrání životy obou covid a covid vakcíny.

Pro informaci, neprodáváme jehličí ani výtažky z jehličí, takže regulační orgány, které chtějí tento článek zakázat, budou muset obtěžovat někoho jiného. Tyto informace nabízíme tak, jak jsou, bez záruky, v zájmu „publikace nouzového

povolení“ ve prospěch lidstva a se záměrem zachránit životy před smrtící vakcínou.

Chystáme se potvrdit tento proces extrakce pomocí espressa a jediného quad mass spec přístroje v CWC Labs

Dobrou zprávou při tom všem je, že se zdá, že běžní lidé mohou sklízet kyselinu shikimovou z jehličí pomocí běžného espressa. Nebo pro důkladnější extrakci širokého spektra terpenů mohou lidé k dosažení těchto extrakcí použít ultrazvukové čištění (viz moje video výše).

Jako veřejná služba nyní pracuji na zahájení laboratorního projektu v mé soukromé laboratoři k reprodukci této metody extrakce kyselinou shikimovou, ale místo byliny badyánu používám jehličí:

Kupujeme standardy kyseliny shikimové a zkoumáme metodu HPLC / Mass spec pro kvantifikaci kyseliny shikimové.
Kupujeme jednoduchý mlýnek na byliny a čistý nový kávovar pro testování extrakce.

Po dokončení plánujeme vydat video z naší laboratoře, které vám ukáže výsledky našich pokusů o extrakci.
Pravděpodobně budeme používat jehličnaté jehličí loblobby, protože to je běžné v centrální oblasti Texasu. Neznám obsah kyseliny shikimové v loblobby borovicích.

Zůstaňte naladěni na stránku NaturalNews.com a můj kanál Brighteon.com, kde získáte další informace o tomto nesmírně důležitém tématu pro lidstvo:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Mohlo by se vám také líbit...

4 komentář

 1. vynikajuce
  dakujeme

 2. Ja toto jednoznačne schvaľujem a Potvrdzujem, viem o tomto už veľmi dávno z viacerých zdrojov, poverené aj potvrdené. Takže vašu činnosť uznávam,
  veľa úspechov,
  pozdravujem

 3. Dobrý den. Mohu mít dotaz? Tomuto čaji věřím, ale ráda bych se zeptala, zda by byl účinný i v případě, kdy byl covid prodělán. Manžel totiž po čtyřech týdnech od začátku nemoci stále špatně a mělce dýchá, nemůže dodýchnout ani dostatečně vydechnout a na rtg plic je prý dle lékaře jakýsi nález, zatím nevím, co konkrétně. Děkuji.

  1. Dále : tzv. postcovidový syndrom – příznaky popsané Vámi . Řešení: EPI PL =(tkáňový restaurátor plicních buněk) + EPI I = imunita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..